חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מלונות מובילים באוקראינה

אין נסיעה אחת לאוקראינה מבלי לברר מראש היכן לנים ובוודאי כשאנחנו יודעים שהמצב שם אינו מזהיר וחייבים להיות בטוחים שאתם במקום בטוח ומתפקד. היום מאפשרים לישראלים רבים לחזור לאומן אם כי לא עושים מזה חגיגה תקשורתית כמו פעם, משום שברור לכולם שהמצב המתוח עם רוסיה שאליו נקלעה גם ישראל שלא בטובתה, עשוי להשפיע. עם זאת, הנסיעות לאומן מתחדשות ובצורה מדודה וזהירה, למי שבאמת רוצה לבלות שם את חגי תשרי ולא לוותר על המצווה של נסיעה לאומן לציון הרבי מברסלב שרצה את כולם קרובים אליו בחגי תשרי. אתם מוזמנים לעשות את הבדיקות שלכם ולחפש את מקומות הלינה וסוכנויות הנסיעות שמציעות לכם את הדילים הטובים ביותר ולבקש המלצות מחברים ובני משפחה. כל זה אמור להבטיח לכם נסיעה טובה לחגים וביקור מועיל במקום שחשוב לכם כל כך.

נסיעה קבוצתית – מה חשוב להקפיד עליו כשמחפשים מלון?

נכון שלא כל אוקראינה מושפעת מהמצב הביטחוני ובוודאי שהם יקפידו על כך שתוכלו למצוא בית מלון באומן שבהם אין שום בעיה גם של אספקה של מזון כשר ותנאי לינה נוחים והיגייניים, אבל רצוי למצוא את המלון הטוב ביותר בשבילכם. אם אתם נוסעים יותר מאדם אחד, לביקור משפחתי או כפי שנהוג כיום בחבורה של כמה אנשים, רצוי קודם כל להבטיח שתוכלו ללון באותו מלון ושיש להם מספיק חדרים שבהם תוכלו להיות קרובים אחד לשני. יש משהו מרגיע בכך שאינכם לבד עם זרים. אם אתם נוסעים בתקופת חגי תשרי על אחת כמה וכמה שיהיה חשוב לכם להיות עם אנשים אחרים ולכן בררו מראש איזה מלון ישכיר לכם כמה חדרים ביחד כקבוצה. אתם עשויים גם לקבל הנחה אם תהיו קבוצה גדול ונוחה באמת שרצוי לארח. חשוב להסביר פנים ולעשות רושם של ישראלים נוחים כדי לא להקשות עליהם יותר מדי במיוחד בתקופה כזאת.

מלונות מומלצים מחפשים גם במדיה החברתית

בדרך כלל, אנשים יודעים לקראת מה הם נוסעים ורבים נוסעים לשם לא בפעם הראשונה. לכן, אם אין לכם שמות של מלונות באומן שכבר לנתם בהם תוכלו לבקש המלצות או מחברים ובמדיה החברתית או לסגור דיל עם סוכנויות הנסיעות. יש לא מעט מלונות טובים שמציעים לינה במחירים נוחים מאוד יחד עם אוכל כשר ובמרחק הליכה מבתי כנסת ומוסדות יהודיים. כך שתוכלו לבחור מביניהם את אלה שמתאימים לכם יותר. היום רובם מתרכזים באזור המוכר כל כך שהפך לישראלי עם שלטים בעברית והם מכירים את התקופות הלחוצות של ישראלים בחגי תשרי שבאים לכמה ימים כדי לקיים את המצווה של עלייה לרגל והשתטחות על ציון הקבר. עשו סקר מקיף באינטרנט וגוגל מפות כדי לראות תצלומים אמיתיים של מלונות באומן ולהשוות במראה פנורמי בין מלון למלון. זה ייתן לכם מושג טוב יותר לאן אתם נוסעים והיכן לשהות.

מלונות באומן שכדאי לנסות – רשימה מומלצת

יש כמה וכמה מלונות באומן שישראלים מכירים והם מוכנים לאירוח ישראלים עם כל מה שנדרש – אוכל כשר, מתקנים שונים כמו מקוואות וגם פינוקים כמו ספא וסאונה. להלן רשימה מומלצת של אפשרויות לינה ואירוח, שאפשר לנסות אם זאת הפעם הראשונה שלכם:

דירות נופש ובתים – לא תמיד מדובר במלון אלא גם באפשרויות אחרות אם אתם נוסעים כקבוצה גדולה שמעדיפה לשכור דירה ולנהל את כל העניינים שלה לבד. זאת גם אפשרות טובה ומומלצת למי שיכול להתארגן ולנהל את השהות שלו עצמאית מדירה כזאת. בדיוק כפי שהיה נהוג פעם בישראל לשכור דירות נופש בסגנון איירבנבי, גם היום, אפשרויות כאלה מצויות למכביר גם באומן. היתרון הגדול שלהם הוא העצמאות המוחלטת, הפרטיות הגדולה והאפשרות להיות עצמאים גם מבחינת שעות האכילה, הניקיון והתחזוקה והבישול. עם זאת, זה מחייב התארגנות של אנשים שמכירים אחד את השני וסומכים על כך שהם יכולים לישון ולשהות יחד באותו מקום בלי חיכוכים ומבלי לשבש את הביקור החשוב. מתאים מאוד למשפחות גדולות ולקבוצות מאורגנות של אנשים שמכירים אחד את השני היטב.

מלונות משפחתיים – יש כמה וכמה מלונות באומן ששייכים למשפחות יהודיות שמוכנות לביקורים של קבוצות ומשפחות גדולות והן מחזיקות במלונות שמצוידים בכל מה שנדרש לכך. משפחות כמו לנדאו וסולראש שמשכירות חדרים במלון שיש בו את כל המתקנים והציוד שנדרש. המלונות מתאימים גם לפעילויות נוספים ויש בהם חדרים ברמות מחיר ופאר שונות, כך שתוכלו למצוא תמיד אפשרות לינה שמתאימה לכל כיס. משפחת לנדאו, למשל, מחזיקה שלושה מתחמי לינה אירוח שממש הפכה את המלון למקום שבו כולם ירגישו נוח ובבית. יש שם מקווה טהרה ועוד אטרקציות שמתאימות למשפחה ליד המלונות. כך שכל נסיעה כזאת יכולה להפוך בקלות לחוויה של חופשה לכל המשפחה. החדרים במלונות כאלה מותאמים גם למשפחות ולחיבורים ביניהם ולקבוצות גדולות.

מלונות באומן ברמות פאר שונות – 148, ONE, אורות, החושן, אומן אין – כל אלה מלונות ברמות פאר שונות כך שהמחירים יכולים להתאים לכל טעם ולכל סגנון. במלונות האלה תמצאו את החדרים הכי נוחים ומצוידים בכל המתקנים והציוד שצריכים לנסיעה נעימה וחוויית אירוח מעל ומעבר לציפיות. כולם המרחק הליכה מהציון הקדוש וכל אחד מהם כולל מספר משתנה של חדרים למי שמעדיף חוויית אירוח יותר פרטית או להיות עם כולם בקבוצה גדולה.

אנו מאוד מקווים שחידשנו לכם על המדינה של רבי נחמן. אז אם אתם מעוניינים לטוס לאומן ראש השנה. עכשיו אחרי שאתם מכירים את אוקרינה ואומן יותר טוב תדעו היכן להתעדכן על חדשות אומן.