חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

4 מלונות מומלצים באומן

אומן היא עיר ידועה ומוכרת גם למי שאינו חלק מקהילת ברסלב, אך למאמיני חסידות ברסלב יש לה חשיבות מיוחדת. לעיר אוקראינית זו הגיע הרב נחמן ברסלב לאחר נדודים רבים, וזהו גם מקום משכבו האחרון. הבאים לבקר באומן מחפשים אחר חוויה רוחנית ייחודית, ועל כן, לכבוד המבקרים בה מוצעים כאן ארבע מלונות המתאימים לקהל היהודי-ישראלי.

One Hotel

מלון זה נמצא במיקום מצוין עבור כל אותם מבקרים שבאו לפקוד את קבר הרב. בית המלון ממוקם ברחוב טולסטוי 7 במרחק של מספר דקות הליכה מציון רבי נחמן – הלוא הוא מקום מנוחתו הסופית. בית המלון מציע חדרים ממוזגים ומצוידים היטב בפינת קפה, ובמקווה טהרה לגברים. המלון מציע שירותי הסעות בתשלום לנמל התעופה או ליעדים אחרים בקייב, אבל אורחים המגיעים למקום באמצעות רכב, יוכלו לחנות ללא תשלום בחניית המלון. מדובר בבית מלון מודרני הכולל, מלבד שירותי כביסה, גם רשת אינטרנט אלחוטית ללא תשלום נוסף. המלון מצוי בתוך מתחם סגור ומוצבים עליו שומרים 24 שעות ביממה.

מלון כתר אומן

ממוקם ברחוב פרובסקוי 4. מכיוון שהמלון מיועד בעיקר למבקרים יהודים וישראלים, צוות המקום דובר שפות רבות. מלבד אוקראינית ורוסית, ניתן לשוחח עם הצוות גם בעברית, ביידיש ובאנגלית. המלון מציע לאורחיו חדרים ממוזגים, כמו גם פינת התרעננות הפתוחה 24 שעות. בפינה זו תמצאו שתייה חמה וקרה ובר עוגות. המזמינים חדר יכולים לבחור בלינה בלבד, באירוח הכולל גם ארוחת בוקר או באירוח מלא שבו ניתן לבחור בין ארוחת צהריים לבין ארוחת ערב. כמו ברוב בתי המלון המודרניים, גם במלון זה ניתן להתחבר לרשת האינטרנט ללא תשלום נוסף, ולהזמין הסעות בתשלום ליעדים שונים.

בית הארחה לנדאו

את בית הארחה זה מנהלים זוג ישראלים, ומי שמחפש אירוח באווירה ביתית יימצא כאן את מבוקשו. בית הארחה זה הוא בניין בן שלוש קומות המצוי ברחוב פושקינה 19, והוא כולל 29 חדרים שבהם 90 מיטות. וגם עליו מתקיימת שמירה של 24 שעות. כל חדר כולל מיזוג אוויר כמובן ויש בו גם שירותים ומקלחת צמודים. לרשות האורחים בר קפה ותה ולצידם עוגות הבית. מי שבוחר בכך, מוזמן לסעוד בבית ההארחה גם בבוקר וגם בערב. לבית ההארחה תעודת כשרות של הרה"ג ר' מאיר סירוטה שליט"א, וכל המעוניין יכול ליצור קשר עם מנהלי המקום באמצעות דף הפייסבוק של בית ההארחה.

מלון בית רבינו

מלבד המיקום המעולה, מרחק של כחמישים מטרים בלבד מציונו של הרבי נחמן, בית מלון זה מקפיד מאוד על השירות הניתן לאורחיו. בבית המלון 32 חדרים הכוללים גם מרפסות שמש, מטבח, מיטות מרווחות ומקווה. בנוסף יש גלישה חופשית ברשת האינטרנט, בית המלון מעניק הנחות לקבוצות מאורגנות. לכן, אם המסע כולל קבוצה גדולה של אורחים, ניתן בעזרתו של המלון, לרכוש כרטיסי טיסה במחיר מוזל, ולארגן הסעות מתאימות ליעדים שונים. קיימת גם אפשרות לערוך אירועים של עד 300 איש במקום, וצוות הקבלה עומד לרשות האורחים 24 שעות ביממה.