חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

טיסות לאומן

טיסות לאומן מחייבים אתכם בהיערכות מקדימה, אם אתם שואפים לטוס לציון של רבי נחמן, צפו להגעה ונוכחות של רבבות אנשים – היערכות לא נכונה תגדיל את הוצאות הנסיעה ותהפוך אותה לפחות נעימה עבורכם.

עם הכנות נכונות – חבילת טיסות לאומן תכלול את כל הדרוש עבורכם.

ריכזנו עבורכם את המידע החשוב על טיסות והגעה לאומן:

טיסה לאומן

אם אתם נוסעים לאומן בחודש ספטמבר בתקופת ראש השנה לא צפויה להיות לכם בעיה מיוחדת. אל על נערכת עם עשרות טיסות על מנת לענות על הביקוש הגדול. חברות תיור ונסיעות מציעות לכם שלל מבצעים וחבילות של טיסות ולינה באומן. מחיר ממוצע של טיסה לאומן ינוע בין 500 ל- 1000$ אך ניתן לקבל סבסוד בעזרת חסידות ברסלב. מלבד טיסה הלוך חזור , כולל המחיר גם ויזות ונסיעות פנימיות. חבילות אלו לרוב לא כוללות גם לינה ואוכל, ולכך יש לשריין תקציב נוסף. מהארץ יוצאים בכל שנה קרוב ל- 20,000 איש. על כן, יש לשריין טיסות לאומן מראש. במידה ולא תזמינו טיסה מבעוד מועד – מחירי הטיסות יהיו גבוהים. כמו כן, ביטוח נסיעות לחו"ל הוא דבר שמאוד מומלץ לעשות.

נסיעות פנימיות באוקראינה – לקבר רבי נחמן

בכל ראש השנה נרשמת היערכות מיוחדת של חברות הנסיעות שמלוות את ציבור הנוסעים לאומן בכל שלב. בהגעה לשדה התעופה באודסה או קייב ימתינו לכם נציגי חברות התיור, שיכווינו אתכם לאוטובוסים בליווי משטרתי, שייקחו אתכם לאומן. נערים מקומיים יעזרו לכם לסחוב את המזוודות בתוספת תשלום סמלי. במידה והדרישה גבוהה מדי ניתן להתמקח עם הנערים, בכל מקרה שמרו על קשר עין עם המזוודות שלכם. תקופה זו יפה במיוחד, שכן אלפי מאמינים פזורים ברחבי העיר , שרים ורוקדים. את הסיסמה נ נח נחמ נחמן מאומן ניתן לשמוע מכל פינה של הרחוב – מסיבת חב"ד אמיתית.

לינה באומן

מרבית חבילות לאומן אינן כוללות לינה. בהגעה לאומן תוכלו לבחור מספר אופציות לינה:

א. דירות להשכרה – דירות אלו ניתן לשכור בקבוצות. עליכם להגיע לשוק הדירות ולחפש דירה שתתאים לכם. מצב הדירות לא הכי טוב , אך הן נותנות מענה וביטחון. הדירות הן של תושבים מקומיים ומספקות מענה טוב במחירים זולים של עד 5 עד 40 דולר ללילה. החיסרון הגדול הוא שלרוב אותן דירות ייראו כמו אכסניה המונית – כיוון שהם דוחסים מיטות ואנשים רבים לחדרים בכל דירה.

ב. מלונות – מחירי מלונות באומן עולים בתקופות השיא בהן מבקרים עשרות אלפי מאמינים את קברו שלרבי נחמן. אם במהלך השנה מחירים של חדר במלון יעלו בסביבות 50$ לכל היותר, בתקופות אלה יעלו המחירים במאות אחוזים וינועו בין 100 ל- 500$.

ג. מתחמי מיטות באוהלים – בשל עליית המחירים והיכולות הכלכליות הנמוכות של מרבית המבקרים, מוקמים מתחמים שלמים שמספקים לינה לאלפי אנשים במחירים סבירים של פחות מ- 100$ ללילה.. המתחמים מוקמים בצמוד לבית הקברות בו טמון רבי נחמן.

במהלך שהייתכם באומן ניתן יהיה לקבל מידע רב על תפילות ומועדי חזרה של אוטובוסים וטיסות על לוחות המודעות.

Rabbi Nachman

סעו ברכה!