חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

חתונות בחנוכה

למרות שמדובר על עונת החורף שהיא חלשה יותר מבחינת אירועים, זוכות רבים מאוד מעדיפים דווקא חתונות בחנוכה על פני תאריכים אחרים. חג האורות הוא אכן תקופה קסומה לטקס נישואין, אך מעבר לזה מדובר על בחירה שיש עימה סגולות שונות על פי האמונה וכמו כן ניתן למשל לכלול בה טקס הדלקת נרות המוני שמהווה הידור מצווה. חתונות בחנוכה הן פופולאריות, רלבנטיות ומדובר על בחירה איכותית לכל הדעות.

למה להתחתן בחנוכה

חתונות בחנוכה הן פופולאריות מסיבות רבות, חלקן פרקטיות, חלקן יהודיות וחלקן מתחומים שונים. חנוכה הוא חג מהנה ומיוחד, חג של אור, של אוכל עשיר ואיכותי, של משפחתיות נעימה וכמובן חג עם חופש עמוס פעילויות ואטרקציות. חתונה בחנוכה היא עבור רבים סימן לסגולה לעתיד, בין אם עבור בני הזוג עצמם או אורחים שמחפשים זיווג איכותי – למשל על ידי איחוד הפתיליות של כמה חנוכיות שזה סגולה לזיווג מוצלח וכן הלאה.

מבחינה זו של חתונה בחנוכה, אתרי אירועים בשרון מציעים אפשרות ריאלית ואיכותית מפני שמדובר על אזור נגיש, פסטורלי ומלא במקומות איכותיים.

יש זוגות שמעדיפים חתונות בחנוכה דווקא בגלל שזו עונה פחות עמוסה מבחינת אירועים ואפשר להשיג את האולם או הגן שרוצים, במחירים נמוכים יותר מאשר בקיץ או באביב, יש סבירות גבוהה שכל המוזמנים החשובים יוכלו להגיע ולא יהיו להם אירועים אחרים. כמו שתקופת חג המולד היא מיוחדת בחו"ל עבור נוצרים, כך תקופה זו של אור, קור בחוץ וחמימות בפנים היא מיוחדת עבור היהודים ולכן מתאימה לחתונה שמחה ומרגשת.

כמו כן, יש את הנושא של הידור מצווה. חתונות בחנוכה הן הזדמנות מתבקשת לערוך טקס הדלקת נרות המוני ובכך להשיג הידור מצווה – קיום של מצווה עם "כל הלב", באופן גדול ומושלם עם אנשים אחרים ותוך השקעה רבה.

אירועים קטנים בחנוכה

זוגות רבים בוחרים לערוך חתונה בחנוכה בפורמט של אירועים קטנים ולאו דווקא חתנוה המונית עם מאות מוזמנים, יש משהו בקרירות באוויר ובחמימות של החג הזה שהופכים אותו אידיאלי עבור חתונות קטנותת ואינטימיות יותר. מדובר על חתונות בחנוכה שרשימת המוזמנים שלהן כוללות משפחה קרובה, חברים קרובים ורק את מי שבני הזוג רוצים להזמין (ואת מי שההורים ממש חייבים…) הן נערכות באולמות או גנים סגורים שמתמחים באירועים אינטימיים יותר ומכילים מרכיבים משובחים בתחום הקייטרינג, המוזיקה, הטקס וכיוצא באלו.